O projekte

Pamätáte si, ako ste sa s kamarátmi každý deň stretávali na ihrisku? Ako ste hrali futbal, naháňačku alebo len tak celé poobedie prekecali?
Centrom sveta plného dobrodružstiev bolo ihrisko pod domom. Nechcete rovnaké zážitky dopriať aj svojim deťom?

Keď sme navrhovali Dúbravy, mysleli sme najmä na to, že pekné bývanie sa nekončí balkónom. Preto sme ich navrhli tak, aby boli domy obklopené zeleňou a námestíčko vytvorené domami dýchalo športom a oddychom.

Dúbravy tvorí 8 obytných domov s variantmi bytov od 1−izbových až po 4−izbové. Každý má svoj balkón, terasu alebo predzáhradku a je vybavený nadštandardom.

Harmonogram
výstavby projektu

I. etapa skolaudovaná
Kolaudácia: 2Q/2019

O architektúre

Chceme, aby sa vám dobre bývalo nielen v samotnom byte, ale aj v jeho okolí. Na začiatku celého projektu sme mali ťažkú úlohu – navrhnúť Dúbravy tak, aby boli zaujímavejšie ako konkurenčné projekty, ktoré začali rásť v tesnom susedstve.

Rozmýšľali sme nad tým, ako by sme chceli bývať my. Čo nám v meste najviac chýba? Zeleň. Športoviská. Záhradky.

A tak sme sa s projektom doslova vyhrali. Vytvorili sme 8 bytových domov okolo sympatického zeleného parku. Miesta, kde môžete športovať, oddychovať, vypestovať si vlastné paradajky alebo sa len tak porozprávať so susedmi.

Komunitné bývanie

Kto by nechcel mať susedov, s ktorými ho spájajú pozitívne spoločné zážitky? Komunitné bývanie je silnejúci svetový trend, ktorý spríjemní aj život v Dúbravách. Je to forma bývania atraktívna nielen pre mladé rodiny, ktoré hľadajú vľúdnejšie prostredie na výchovu detí, ale aj pre starších, ktorí nechcú žiť v izolácii.

Dúbravy majú vlastný dvor, ktorý môžu obyvatelia využívať podľa svojich predstáv. Či už na šport, čítanie knižky, alebo príjemný rozhovor. Zároveň si môžete oddýchnuť aj pri práci v komunitných záhradkách.

Dohodnite si stretnutie

 

Newsletter

Chcete mať informácie o ponukách a zľavách ako prvý? Napíšte nám svoju e-mailovú adresu.