Lokalita

A čo vy? Máte sa kde hrať?

Ak budete bývať v Dúbravách, určite áno!

Priamo na sídlisku máte k dispozícii veľké multifunkčné ihrisko a komunitné záhradky, deti sa môžu vyblázniť na detskom ihrisku. Pár krokov od Dúbrav nájdete obchodné centrum aj škôlku, v okolí sú viaceré reštaurácie, obchody, bary, banky, základná i stredná škola, pošta, polícia a iné športoviská. Samozrejmosťou je dobré dopravné napojenie na diaľnicu a zastávka MHD. V centre mesta ste mestskou dopravou asi za 20 minút, autom ešte rýchlejšie.
Map

Najzelenšia
časť Bratislavy

Chcete skočiť do prírody a vyčistiť si hlavu? Celá mestská časť sa nachádza v chránenej oblasti Malých Karpát. Vybehnite sa nadýchať čerstvého vzduchu na niektorú z populárnych turistických a cyklistických trás alebo si len tak oddýchnite v tieni košatých stromov.

Máte chuť na trochu histórie?

V okolí nájdete viacero zaujímavých hradov (Devínsky hrad, Pajštún, Dobrovodský hrad, Ostrý Kameň, Korlátka, Čachtický hrad). Príjemnou prechádzkou sa dostanete aj na Devínsku Kobylu, počas ktorej si vychutnáte jedinečné výhľady na Devín, Hainburské vrchy aj predhoria Álp. Ak vás láka skôr vodný živel, určite vás osvieži pohľad na rieku Moravu, ktorá sa v tejto oblasti vlieva do Dunaja.

Dohodnite si stretnutie

 

Newsletter

Chcete mať informácie o ponukách a zľavách ako prvý? Napíšte nám svoju e-mailovú adresu.