Financovanie

Dúbravy sme navrhli tak, aby boli cenovo dostupné a pritom poskytli budúcim obyvateľom vysoký komfort. Chcete vedieť, ako vyzerá proces, ktorý sa končí kľúčikmi od nového bytu vo vašich rukách?

Ako prebieha predaj?

1
 
 

Predrezervácia

Ak chcete bývať v Dúbravách, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám niekto váš vyhliadnutý byt nevyfúkol pred nosom. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní, tak príliš neváhajte.

2
 
 

Rezervačná zmluva

Už ste sa rozhodli? Podpíšeme spolu Zmluvu o rezervácii. Zároveň uhradíte rezervačný poplatok (3 000 € pre jednoizbové a dvojizbové byty, 5 000 € pre trojizbové a švorizbové byty). Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny.

3
 
 

Zmluva a prvá splátka

Podpíšete Zmluvu o uzavretí budúcej zmluvy a do 14 dní zaplatíte 15 % z celkovej kúpnej ceny.

4
 
 

Výber štandardného vybavenia bytu

Svoj nový byt môžete upraviť podľa vlastného vkusu – z viacerých farebných a povrchových variantov si vyberiete ten, ktorý vás najviac osloví. Samozrejme, môžete si vybrať aj nadštandard z portfólia nášho dodávateľa.

5
 
 

Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla ako i zápisu projektu na kataster vám zašleme výzvu na uzatvorenie Zmluvy o prevode vlastníctva s úhradou druhej splátky kúpnej ceny (85%).
Využívate hypotekárny úver? Úhrada sa realizuje podľa podmienok čerpania úveru vašej banky. Po uhradení celkovej kúpnej ceny kupujúcim podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

6
 
 

Prebratie bytu

Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš nový byt.

 

S financovaním
Vám pomôžeme

Radi vám zjednodušíme cestu k novému bývaniu. Obráťte sa na našich hypotekárnych poradcov, ktorí pre vás nájdu tú najvýhodnejšiu možnosť financovania.

Ing. Dušan Baňacký
HYPOTEKÁRNE CENTRUM
PANORAMA CITY
Landererova 8, 811 09 Bratislava
+421 905 900 500
hypoteky@corwin.sk

Ing. Michal Husár
HYPOTEKÁRNE CENTRUM
PANORAMA CITY
Landererova 8, 811 09 Bratislava
+421 918 707 777
hypoteky@corwin.sk

Newsletter

Chcete mať informácie o ponukách a zľavách ako prvý? Napíšte nám svoju e-mailovú adresu.