Financovanie

Dúbravy sme navrhli tak, aby boli cenovo dostupné a pritom poskytli budúcim obyvateľom vysoký komfort. Chcete vedieť, ako vyzerá proces, ktorý sa končí kľúčikmi od nového bytu vo vašich rukách?

Ako prebieha predaj?

1
 
 

Predrezervácia

Ak chcete bývať v Dúbravách, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám niekto váš vyhliadnutý byt nevyfúkol pred nosom. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní, tak príliš neváhajte.

2
 
 

Rezervačná zmluva

Už ste sa rozhodli? Podpíšeme spolu Zmluvu o rezervácii. Zároveň uhradíte rezervačný poplatok (3 000 € pre jednoizbové a dvojizbové byty, 5 000 € pre trojizbové a švorizbové byty). Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny.

3
 
 

Zmluva a prvá splátka

Podpíšete Zmluvu o uzavretí budúcej zmluvy a do 14 dní zaplatíte 15 % z celkovej kúpnej ceny.

4
 
 

Výber štandardného vybavenia bytu

Svoj nový byt môžete upraviť podľa vlastného vkusu – z viacerých farebných a povrchových variantov si vyberiete ten, ktorý vás najviac osloví. Samozrejme, môžete si vybrať aj nadštandard z portfólia nášho dodávateľa.

5
 
 

Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní kolaudačného rozhodnutia vám zašleme výzvu na úhradu druhej splátky kúpnej ceny (85 % ceny) spolu s návrhom znenia Zmluvy o prevode vlastníctva. Do 7 dní po úhrade zmluvu podpíšeme. Do ďalších 7 dní my ako predávajúci podáme návrh na vklad na katastrálny odbor. Využívate hypotekárny úver? Čas uhradenia sa predlžuje podľa podmienok čerpania úveru vašej banky.

6
 
 

Prebratie bytu

Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš nový byt.

 

S financovaním
Vám pomôžeme

Radi vám zjednodušíme cestu k novému bývaniu. Obráťte sa na nášho hypotekárneho poradcu, ktorý pre vás nájde tú najvýhodnejšiu možnosť financovania.

Ing. Dušan Baňacký
0905 900 500
hypoteky@corwin.sk

Newsletter

Chcete mať informácie o ponukách a zľavách ako prvý? Napíšte nám svoju e-mailovú adresu.