Dni otvorených dverí v Dúbravách

29.9.2017 - 1.10.2017

Prežite s nami dni plné zábavy, relaxu a dobrej nálady. Na prelome septembra a októbra sme si pre vás pripravili dni plné aktivít, ktoré zaujmú jednotlivcov a aj rodiny s deťmi.

Okrem bohatého sprievodného programu na vás čaká aj obhliadka vzorových bytov. Zastavte sa a pozrite si dostupné bývanie obklopené zeleňou s vlastnými športoviskami a komunitnými záhradkami. Tešíme sa na vás!


Areál bude prístupný:

29.09. (pia) 13:00-20:00

30.09. (so) 9:00-18:00

1.10. (ne) 9:00-18:00

 

Čo sme si pre vás pripravili?

Príďte si užiť neopakovateľný víkend v Dúbravách. Predstavíme vám nové vzorové byty, poradíme s výberom bytu aj s financovaním nového domova. K tomu vás čaká skvelý sprievodný program.

 

Predstavenie nových vzorových bytov

 

Počas predĺženého víkendu vás prevedieme úplne novými vzorovými bytmi. Za ich návrhmi stojí autorizovaný architekt Andrej Oláh zo štúdia Grau. Navštíviť môžete 2 – izbový a 3 –izbový byt - oba zariaďované dizajnovým nábytkom v nadčasových farbách. Farebný akcent dodávajú obrazy mladej talentovanej maliarky Dominiky Žákovej. Doplnky z recyklovaného dreva na mieru vyrobil úspešný startup zo Žiliny – PURE JUNK.

 

 

 

 

Aktivity pre malých aj veľkých

 

Trojdňové dni otvorených dverí sú zárukou zábavy pre všetkých členov rodiny. Na tých najmenších čakajú detské športové aktivity, animátori a detské EKO dielne, kde si vyrobia drobnosť na pamiatku. Tí o čosi väčší sa zabavia pri skákaní cez gumu či cez švihadlá. Dospelí ocenia oddychovú zónu, v ktorej nachvíľu zrelaxujú na tulivakoch či fitloptách. Po namáhavých športových aktivitách sú pre vás nachystané zdravé smoothies zo zeleniny a ovocia. Počas celého dňa sa budete môcť osviežiť limonádami, čajom či kávou. V prípade nepriaznivého počasia bude zabezpečený náhradný program.

 

 

Kde nás nájdete

Dúbravy nájdete na križovatke ulíc pri Hrubej lúke a Agátová v Dúbravke. Podrobný návod nájdete v mapke. V prípade, že sa k nám vyberiete autom, odporúčame vám parkovanie pri obchodných centrách v okolí, odkiaľ sa pohodlne dostanete na miesto určenia.

 

 

Pridajte sa ku nám na Facebooku

Nesledujete nás ešte na Facebooku? Lajknite našu stránku, aby vám neunikla žiadna novinka. V udalosti sme pre vás zhrnuli najdôležitejšie informácie, ktoré potrebujete vedieť.

 

 

Newsletter

Chcete mať informácie o ponukách a zľavách ako prvý? Napíšte nám svoju e-mailovú adresu.